Jdi na obsah Jdi na menu
 


MIMOŘÁDNÁ SITUACE - POVODEŇ (platí do odvolání):
U odkláněných linek nelze garantovat dodržování jízdního řádu. Za případné komplikace se omlouváme.

Sedlecký přívoz – mimo provoz.

L. 129, 165, 241, 243, 314, 318, 338, 361, 390, 507, 561 – z důvodu objížděk v oblasti Lahovic a Zbraslavi nelze garantovat dodržování jízdního řádu (též dochází k dočasnému přemístění zast. na Zbraslavském nám.).

L. 340, 350, 604 – z důvodu uzavření ul. Roztocké v Sedlci jsou linky v úseku "Praha, Roztocká - Roztoky, nádr." odkloněny přes Suchdol a Únětice (vše bez zastavování).

L. 348 – z důvodu uzavření silnice do obcí Zálezlice, Bukol, Křivousy, Dědibaby a Dušníky n. Vlt. je linka v úseku "Zálezlice, rozc. - Všestudy" odkloněna přes obce Hostín u Vojkovic, Vojkovice a Zlosyň.

L. 382 – z důvodu uzavření sil. III/335 do Sázavy (oblast Plužiny) je linka v úseku "Vlkančice, Pyskočely - Sázava, Č.Budy" odkloněna přes Vlkančice; Vlkančice, Komorce; Úžice, Benátky a obec Nechyba (vše bez zastavování).

L. 470 – z důvodu uzavření silnice do Zálezlic linka úsek "Zálezlice, rozc. - Zálezlice, Kozárovice" neobsluhuje.

L. 471, 472 – z důvodu uzavření silnice mezi zast. "Tuhaň" a "Tuhaň, Červená Píska" jsou linky vedeny po objížďce. Zajíždění do obce Tuhaň je zachováno.

Městská železniční linka (ML) "Roztoky u Prahy - Praha-Holešovice - Praha-Libeň" – dochází k dočasnému posílení provozu na této železniční lince.

L. A, B, C (od vyhlášení III. povodňového stupně) – z bezpečnostních důvodů jsou uzavřeny stanice Malostranská (A), Staroměstská (A), Florenc (B), Křižíkova (B), Invalidovna (B), Palmovka (B), Nádraží Holešovice (C), Vltavská (C), Florenc (C). Vlaky stanice projíždějí.

L. 30 (od vyhlášení III. povodňového stupně) – jako náhrada za uzavřené stanice metra je zřízena zvláštní tramvajová linka v trase: "Starý Hloubětín - Kolbenova - Nádraží Vysočany - Palmovka - Invalidovna - Křižíkova - Florenc - Náměstí Republiky - Strossmayerovo nám. - Vltavská - Dělnická - Nádraží Holešovice - Trojská - Kobylisy - Vozovna Kobylisy". Interval v PD 4 min., v SO+NE 7,5 min., večer celotýdenně 10 min.

L. 340, 350, 604 (od vyhlášení III. povodňového stupně) – z důvodu uzavření ul. Podbabské v Podbabě a ul. Roztocké v Sedlci jsou linky v úseku "Praha, Dejvická - Roztoky, nádr." odkloněny přes Horoměřickou, Jenerálku, Horoměřice (vše bez zastavování) a Únětice (se zastavováním).

L. 355 (od vyhlášení III. povodňového stupně) – z důvodu uzavření ul. Podbabské v Podbabě je linka v úseku "Praha, Dejvická - Praha, Lysolaje" odkloněna přes Horoměřickou a Jenerálku.

L. 359 (od vyhlášení III. povodňového stupně) – z důvodu uzavření ul. Podbabské v Podbabě je linka v úseku "Praha, Dejvická - Praha, Suchdol" odkloněna přes Horoměřickou, Jenerálku a Horoměřice.