LINKA | TRASA | JÍZDNÍ ŘÁD |
A | DEJVICKÁ - Hradčanská - Malostranská - Staroměstská - Můstek /B/ - Muzeum /C/ - Náměstí Míru - Jiřího z Poděbrad - Flora - Želivského - Strašnická - SKALKA - DEPO HOSTIVAŘ | |
B | ZLIČÍN - Stodůlky - Luka - Lužiny - Hůrka - Nové Butovice - Jinonice - Radlická - Smíchovské Nádraží - Anděl - Karlovo Náměstí - Národní Třída - Můstek /A/ - Náměstí Republiky - Florenc /C/ - Křižíkova - Invalidovna - Palmovka - Českomoravská - Vysočanská - Kolbenova - Hloubětín - Rajská Zahrada - ČERNÝ MOST | |
C | LETŇANY -Prosek - Strížkov - Ládví - Kobylisy - Nádraží Holešovice - Vltavská - Florenc /B/ - Hlavní Nádraží - Muzeum /A/ - I.P.Pavlova - Vyšehrad - Pražského Povstání - Pankrác - Budějovická - Kačerov - Roztyly - Chodov - Opatov - HÁJE |
Linka A
Skalka
Strašnická
Želivského
Flora
Jiřího z Poděbrad
Náměstí Míru
Muzeum
Můstek
Staroměstská
Malostranská
Hradčanská
Dejvická
Linka B
Černý Most
Rajská Zahrada
Hloubětín
Kolbenova
Vysočanská
Českomoravská
Palmovka
Invalidovna
Křižíkova
Florenc
Náměstí Republiky
Můstek
Národní třída
Karlovo náměstí
Anděl
Smíchovské nádraží
Radlická
Jinonice
Nové Butovice
Hůrka
Lužiny
Luka
Stodůlky
Zličín
Linka C
Háje
Opatov
Chodov
Roztyly
Kačerov
Budějovická
Vyšehrad
I.P.Pavlova
Muzeum
Hlavní nádraží
Florenc
Vltavská
Nádraží Holešovice
Kobylisy
Ládví
Střížkov
Prosek
Letňany
Střížkov
Prosek
Letňany