Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výluka: křižovatka Anděl

Z důvodu výměny trakčního vedení na křižovatce Anděl bude od zahájení provozu denních linek dne 29. 4. do ukončení provozu denních linek dne 1. 5. 2006 a od zahájení provozu denních linek dne 6. 5. do ukončení provozu denních linek dne 8. 5. 2006 přerušen tramvajový provoz v úsecích Újezd - Na Knížecí a Palackého náměstí - Anděl.

Linky č. 4, 9 a 59 nebudou po dobu výluky v provozu, linka č. 6 ve směru z Kubánského náměstí bude ze zastávky Újezd odkloněna přes zastávku Malostranská na obratiště Špejchar, kde bude ukončena. Linka č. 7 ve směru z Ústředních dílen DP bude ze zastávky Palackého náměstí ukončena jednosměrným objezdem přes zastávky Jiráskovo náměstí, Myslíkova a Karlovo náměstí zpět na Palackého náměstí a odtud po své pravidelné trase k Ústředním dílnám DP. Linka č. 10 ve směru z Vozovny Kobylisy bude ze zastávky Moráň ukončena jednosměrným objezdem přes zastávky Albertov, Výtoň a Palackého náměstí zpět na Karlovo náměstí a odtud po své trase k Vozovně Kobylisy, linka č. 12 ve směru z Palmovky bude ze zastávky Újezd odkloněna přes zastávky Národní divadlo, Lazarská, Václavské náměstí, Hlavní nádraží, Olšanská a Ohrada na obratiště Vápenka, kde bude ukončena. Linka č. 14 ve směru Vozovny Kobylisy bude ze zastávky Karlovo náměstí odkloněna přes zastávky I. P. Pavlova, Náměstí Míru a Ruská na obratiště Čechovo náměstí, kde bude ukončena, linka č. 20 ve směru z Divoké Šárky bude ze zastávky Újezd odkloněna přes zastávky Národní divadlo, Lazarská, Václavské náměstí, Hlavní nádraží, Olšanská, Ohrada a Vápenka na obratiště Spojovací, kde bude ukončena.

V úseku Laurová - Na Knížecí - Smíchovské nádraží bude v denním provozu zavedena zvláštní tramvajová linka č. 36, v úseku Sídliště Řepy - Motol - Klamovka - Bertramka - Na Knížecí - Smíchovské nádraží - Hlubočepy - Sídliště Barrandov bude v nepřetržitém provozu zavedena zvláštní tramvajová linka č. 39.

Linka č. 54
ve směru z Lehovce bude ze zastávky Palackého náměstí odkloněna přes zastávky Výtoň a Dvorce na obratiště Nádraží Braník, kde bude ukončena, linka č. 58 ve směru ze Spojovací bude ze zastávky Lazarská odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, I. P. Pavlova, Náměstí Míru, Vršovické náměstí, Koh-i-noor, Průběžná, Radošovická a Zahradní město na obratiště Nádraží Hostivař, kde bude ukončena. Po dobu výluky bude zřízena zastávka Myslíkova ve směru do centra v Myslíkově ulici v občasné zastávce tramvají. V úseku Na Knížecí - Anděl - Újezd bude v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X-6, v úseku Na Knížecí - Anděl - Újezd - Lazarská bude v nočním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X-58.